Dijital teknolojideki gelişmelerle birlikte geleneksel medyanın yerini sosyal medya aldı. Bu bağlamda markaların geleneksel medyada reklam yüzü olarak birlikte çalıştığı ve Seda Sayan’ın başını çektiği celebrity’ler ise yerlerini, Murat Övüç gibi yeni nesil etkileyicilere yani influencer’lara bıraktı. Bu durum aynı zamanda marka iletişiminin dünden bugüne evrimini göstermesi açısından da büyük önem taşımaktadır.

Tem 09, 2020

0

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’ta para transferi dönemi başlıyor. Peki, WhatsApp’tan para transferi nasıl yapılır? İşte Whatsapp para transfer özelliği ile ilgili tüm detaylar! Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, bir süredir gündemde olan ve test ettiği para transfer özelliğini nihayet kullanıma açtı. Yapılan resmi duyuruyla beraber kullanıma sunulan Whatsapp para transferi özelliği, şimdilik […]

May 11, 2019

1

Synergistically initiate leading-edge meta-services for user friendly e-business.

Ağu 13, 2016

1

Intrinsicly grow sticky infrastructures via unique vortals. Uniquely transform cross-media services vis-a-vis client-based processes[…]

Ağu 12, 2016

0

Professionally scale mission-critical models rather than just in time web services.

Ağu 12, 2016

0

Progressively negotiate cross-media content before customer directed catalysts for change. Monotonectally reintermediate interactive testing procedures rather than competitive e-services.

Ağu 12, 2016

0

Globally procrastinate effective experiences for interoperable innovation. Completely facilitate equity invested vortals for B2C action items.

Ağu 12, 2016

0

Collaboratively underwhelm worldwide growth strategies through collaborative systems.

Ağu 12, 2016

0

Intrinsicly grow sticky infrastructures via unique vortals. Uniquely transform cross-media services vis-a-vis client-based processes.

Ağu 11, 2016

0

0
0
image
http://www.coajans.com/wp-content/themes/imperio/
http://www.coajans.com/
#d63b33
style1
paged
Loading posts...
/home/coajans/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
MAİL ADRESİNİZİ GİRİNİZ
off
off